2 Ocak 2021

Cinsel Hayat-11 (Lise)

Amateur

Cinsel Hayat-11 (Lise)

Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

Tekrar merhabalar.

Okulların açılması ile birlikte kızlarla cinsel hayatımız rayına da oturmuştu. Haftanın 2 3 günü mutlaka okul çıkışı pelinlere gidiyor pelinle hızlıca işimizi hallediyorduk.Begüm de sürekli olmasa da haftada 1 kere gelip üstümde sürtünerek kendi işini görüyordu . Begüm peline göre daha azgın olmasına rağmen aletimi içine almak için tereddütleri vardı. Korkuyordu sanırım ya da erken olduğunu düşünüyordu. Sadece oral ve sürtünme yapıyorduk bu yüzden begümle. Bende anal da olsa yapalım diyemiyordum. Çünkü pelin yetiyordu açıkçası.

Pelinlere gitmediğimiz günler de spor salonuna devam ediyordum. Kış aylarına geldiğimizde artık vücudum biçimlenmişti.Kaslarımı giydiğim dar gömleklerle, tshirtlerle gösteriyordum. Tabi her spor salonunda çalışanlar gibi vücudumdaki kılları da tüy dökücüyle alıyordum. Pelinle begüm bu yeni halimi çok sevmişlerdi. Sevişirken kaslarımı yalamaya bayılıyorlardı.

Kış ayları bitmiş ilkbahara aylarına girmiştik. Havaların ısınması ile birlikte Okulumuzun dersler dışındaki faaliyetleri artmıştı.Bu arada okulun hem basketbol takımında oynuyordum hem bando takımında boyum çokta uzun olmamasına rağmen majörlük yapıyordum. Yani okulun popüler istenen erkeklerinden biriydim. Hatta pelinin bana bir gün şöyle bir söz söyledi.” Bando takımında çalışırken önünde domalıp sana vermek için can atıyorum” . Gerçekten de kas yapmam sadece pelini değil çoğu kişiyi etkilemişti. Kendimi yakışıklı bulmamama rağmen çok fazla taliplerim vardı ama ben pelin ve begümden başkasını nedense düşlemiyordum.

Yanlış hatırlamıyorsam nisan sonu mayıs başı gibi istanbul gezisi vardı. Gezi diyince okulum 1 numaraydı her yıl en az 2 kere gezi düzenliyorlardı. İstanbula daha önce 1 kere gitmiştim ama pek gezememiştim. Fırsatı kaçırmamak adına hemen yazıldım geziye. 12.sınıfları öss sınav yaklaştığı için götürmüyorlardı. 11,10 ve 9.sınıflar içindi gezi.

Begüm ailesinden izin alamamıştı gelmeyecekti. Pelin de gelmeyi çok istiyordu ama bu yaz annesi ile teyzesine(gene takip edenler bilir istanbulda yaşıyor teyzesi) gideceklermiş o yüzden 2 kere gitmeye gerek yok diyerek göndermedi pelini. Üzülmüştüm gelemedikleri için. Kalıcağımız otel geziceğimiz yerler çok önceden planlanıp ayarlanmıştı.

Gezi günü gelmişti. Cumayı cumartesi bağlayan gece 1 de yola koyulmuştuk. 1 tane büyük bir otobüs kiralanmış gezi için. 40 kişilik bi grup hocalarla birlikte 45 kişi bir otobüste yola koyulduk. genellikle benim dönemimden insanlar gelmişti. 10.sınıftan 10 kişilik bi grup,9.sınıftan 7 8 kişi geri kalan 11. yani benim dönemimden kişilerdi. En yakın arkadaşlarım da vardı tabiki. En arka 5 li ve önlerindeki koltukları kaptık hemen.

Kızlı erkekli sürekli şakalaşıp eğleniyor. En önlerde oturan çömezlerimize laf atıyorduk. Gece biraz ilerleyince herkes uykusuzluktan sızmıştı bende öyle. Sabah ışıkları otobüse vurunca gözlerimi açtığımda istanbula girmek üzereydik. Bütün gün istanbulu gezmiştik ve daha gezilecek çok yer vardı ama akşam olduğu için kaldığımız otele yerleşip sabah erkenden gezmeyi planlıyorduk.

Otele geldiğimizde ikişer üçer kişilik odalar vardı. Benim en yakın arkadaşım olan ercanla iki kişilik odayı aldık. Ercanda yakışıklı biriydi. Okulda ikimiz bahçeye falan çıktığımızda kızların gözü hep bizdeydi bunu biliyordum.

Akşam yemekten sonra hocalar bizi serbest bırakmıştı. Hemen hemen herkes görmemiş gibi içmeye gitmişti. Bense otelin olanaklarından falan faydalanıp saunaya girmeyi düşünüyordum. Pelinle de mesajlaşıyordum sürekli yaptıklarımızı anlatıyordum. Saunaya gitmek için hazırlanırken mesaj geldi telefonuma. Tanımadığım bi numara hangi otel adresi versene diye bi mesaj göndermişti. Kimsin diye cevap verdim. Sen adresi ver gelince görürsün dedi. Verdim bende yaklaşık yarım saat 45 dakka sonra geldim kapıya gel dedi. Hemen heyecanla indim aşağıya. Kapıda gördüğüm kişi ile büyük bir şok yaşadım. Kübra idi gelen. Gerçekten çok şaşırmıştım.

Hemen hızlıca sarıldık.Pelin söylemiş istanbula geldiğimi. Pelinden de izin alarak yanıma gelmek istemiş. Hoş beş sohbetten sonra otelin barına indik. Herkes ordaydı. Kızlar kübraya büyük bi kıskançlıkla erkeklerde aç gözlülükle bakıyordu. Baya içip eğlendikten sonra kübra hadi beni odana götür dedi kulağıma. Hemen diyerek hocalardan da gizleyerek odaya geldik. Kapıyı açarak içeri girdik. Gizlice kübrayı içeri soktum. Kapıyı kapatınca direk sevişmeye başladık. İkimizde ateşli bir şekilde öpüşürken. Çığlık sesleri duydum arkamdan. Ardından ercanı çıplak bir şekilde aleti kalmış boxerını giymeye çalışıyordu. Ercanın yatağında da kız vardı ve kim olduğunu göremeden kendini pikenin altına sakladı.

Ercan kanka niye haber vermiyon diye çıkıştı. Bende dışardasın sandım diyerek cevap verdim. Kübra ercana aldırış etmeden gidip yatağıma oturdu. Ercan göndermeye çalışıyordu bizi aynı şekilde bende onları göndermeye çalışıyordum. Sonuçta kübrayı başka bi yerde başka bi zaman sikemezdim.

Ercanla siz çıkın yok siz çıkın kavgası yaparken kübra offlayarak tamam siz kendi işinizi orda görün bakmıyoruz size diyerek güldü.Pikenin altında kim var hala görememiştim. Kübranın teklifini duyunca ercan, izel olur mu diye sordu. izel mi hangi izel dedim bende. Pikenin altından sarı saçlarıyla pelin ve begümün sınıfındaki izel kafasını çıkardı. Kimseye söylemeyeceksin bak bozuşuruz dedi direk. İzelin dedikodusunu kulağıma gelmişti hatta bana yürüdüğü de olmuştu ama pelinle begüm hiç sevmiyorlardı onu. Sürekli arkasından konuşuyolardı bana yürüdüğünü duyunca bile baya kavga etmişlerdi kızla. O yüzden yüz vermemiştim ona.İzel bu yüzden çekinmişti benden ilk başta saklanması bunu gösteriyordu.

Ercan direk izel üstüne yatarak öpüşmeye başlayınca rahatladı herkes. İzelle ercanın öpüşmesini izlerken açılan pikede izelin üstünün çıplak olduğunu gördüm. Yatar pozisyonda olduğu için memelerinin büyüklüğünü kestiremiyordum ama uçları dikti. Azgınlıktan olsa gerek. Ercan izelin göğüslerini indiği anda aletimde bir el hissettim. Kübra pantolonumun üstünden okşuyordu aletimi. Daha sonra kemerimi ve düğmelerimi çözerek boxerımla beraber aşağıya indirdi. Yarı kalkık aletimi görünce hımm çok özledim bunu dedi ve direk orala başladı.Hiç değişmemiş kübra gene hızlı hızlı yapıyordu bu oralı. Boğazına kadar sokuyor gözlerini kaldırıp bana bakıyordu tam bi pornostarı gibiydi. Sonra birden bırakarak ters dönüp domaldı dayanamıyorum gir artık içime dedi. Üstünde elbise vardı kübranın elbisenin etek kısmından tutup kaldırdı. Altında siyah tangası ile mükemmel görünüyordu kalçaları.

Ricasını kırmadım. Tangasının ipini çekerek aletimi amına dayadım. O etli butlu kılsız amı sırılsıklamdı ve sike hasret olduğu belli idi. Yavaşça içine girdiğimde ince çığlık attı kübra. Yavaştan başladım hızlanmıyor deli ediyordum kübrayı. Kafamı çevirip izelle ercana baktım. İzel bizi izliyor hafiften inliyor ercanda izelin bacakları arasına kafasını sokmuş muhtemelen amını yalıyordu izelin. İzelle göz göze gelince hafif tebessüm etti bana.

Kübrayı çıldırmış gibi hızlıca sikiyor çığlıklarının kesilmesine izin vermiyordum. Yorulunca içinden çıkıp yatağa geçtim. Kübra elbisesini ve sütyenini çıkardı. O büyük koca memelerini çok özlemiştim. Gerçekten harika duruyorlardı. Üstüme çıkarak aletimi amına tekrar nişanladı ve içine aldı . Bu sefer kucağımda zıplıyor inliyordu. Memeleri harika sallanıyordu. İzelin sesleri gelmeye başlayınca ercanın izeli sikmeye başladığını anladım. Üzerine doğru yığılmış kızın, kalçalarıyla ileri geri yapıyordu. Bana göre kötü sikiyordu. Ercanın daha önce başka kızlarla 1 2 kere yaptığını biliyordum ama ben sürekli yaptığım için ercana göre profesyonel kalıyordum.

Tekrar kendi işime döndüm kübranın memelerinden tutarak oturup kalkmasına yardım ediyordum.Memelerini sertçe kavrayıp kendime doğru çektim kübrayı. Kafası boynuma düştü. Boynumu yalamaya başladığında bende kalçalarından kavrayarak indirip kaldırıyodum kübrayı. Devam et geliyorum demeye başladığında orta parmağımı göt deliğine doğru götürüp sokmaya başladım. Daha fazla dayanamadı aldığı zevke ve bağırmaya başladı. Ağğhh ağğhh şeklinde bağırıyordu. Ağırlığını iyice üstüme verip yavaşlamamı sağladı.

Ben hala devam edebilirdim boşalmama daha vardı. İçinden çıkmadan dinlenmeye başlamışken ercanın bağırdığını duydum resmen anırıyordu. İzelin içine boşalmaya başladı. Kübra ile beraber kafamızı çevirip onlara baktık. Pozisyonlarını hiç değiştirmemişlerdi. İçine boşalması garibime gitsede sonradan prezervatif kullandığını anladım. Onlar bu sefer yığılıp kaldığında kübra tekrar doğrularak aletimin üstünde zıplamaya başladı. Benim işim daha bitmemişti ve boşalmaya ihtiyacım vardı ama yakında değildim. Kübrayı ittirerek yatmasını söyledim. Yatınca bacaklarını tutup kaldırdım ve alttan tekrar aletimi soktum amına. Şimdi darlaşmıştı işte o geniş amı. Ercanla izel tamamen dönmüş benim giriş çıkışlarımı izliyordu.

Bu pozisyonda boşalmaya yakınlaşmaya başlamıştım işte. daha da hızlandım geliyorum dedim. Kübra hemen doğrularak aletimi ağzına aldı ve kafasını emerek boşaltmaya başladı beni ağzının içine. Oluk oluk aktım her zamanki gibi. Boşalmam bitince yattım yatağa. Kübra da banyoya gitti.

Ercan atladı direk nerden tanıştınız nerden buldun bunu lan diye sordu. Bulurum ben dedim güldüm. Kübra da gelince 4lü muhabbet ettik biraz. Hepimiz çırılçıplaktık ama çekinmiyordukta. İzelin göğüslerine bakıyordum. O uzun boyuna rağmen çok ufak göğüsleri vardı. Amı ise pelininkine benziyor hafif tüylü idi sadece. Ercan da kübranın göğüslerine bakıyordu farketmiştim ama ses etmiyordum kıskanmıyordum da. Kübra da farketmiş olacak ki çok baktın diye uyardı ercanı. Ercan da napıyım çok büyükler dedi. izel bozulmuştu biraz hissettim onu. Kübra da az orospu değildi ellemek ister misin yakışıklı çocuk diye sordu. Ercan dünden razı direk kalkarak bizim yatağa geldi ve ellemeye başladı.

Aldırış etmiyordum açıkçası kübra benim için önemli bir kişi değildi. Ercanın alet tekrar hareketlenmişti. İzele işaret yaparak gelmesini söyledi. İzeli yere çöktürerek aletini ağzına verdi izelin. İzel hiç de acemi sayılmazdı. Yalarken güzel bir görüntü veriyordu. Ortam tekrar hakeretlenmişti. Ben yatıyordum kübra da bacak arama doğru uzanarak saksoya başladı. Onun hemen yanında ercan vardı ve kübranın vücudunu kalçalarını okşuyordu. İzel de ercanın aleti ağzına almış emiyordu.

Kübra resmen sikime tükürmeye başladı. Ağzından çıkartıp tükürüyor tekrar sonuna kadar sokuyor ağzına tükürüğün her tarafa yayılmasını sağlıyordu sonra ters döndü ve kalçalarını bana doğru dönerek domaldı başını yatağa gömdü. Ellerini kalçalarına götürerek kavradı ve açtırdı. Arkadan gir diyordu. Bende onun yaptığı gibi amına ve göt deliğini tükürüğe boğdum. ve aletimi dayadım göt deliğine. İzel, kübranın arkadan gir dediğini duyunca ercanın sikini bıraktı ve bize kitlendi merak ediyordu heralde. Aletimi yarısına kadar zorlanarak soktum Sadece yarısındayken gidip gelme işine başladım. Kübra çok büyük çığlıklar atıyordu acıyor diye inliyordu ama istiyordu da.Biraz böyle devam ettikten sonra tamamını sokmuştum. Dardı göt deliği ama önceden çok aldığı belli olduğu için çok da zorlanmamıştık.

Bu pozisyonda biraz devam ettikten sonra içinden çıkarttı aletimi kübra. Hemen yanındaki ercanı ittirerek yatırdı. İzelin şaşkın bakışları arasında ercanın üstüne çıkarak ercanın aletini amına aldı. Bu hareketi bende beklemiyordum açıkcası. Ercanda alttan büyük bir heyecanla aletini hareket ettiriyordu.Kübra başını bana doğru dönerek ne bekliyorsun sende arkadan gir demesiyle bi an ne yapacağımı bilemedim. Bunu anca kafam güzelken yapabilirdim ama çok fazla içmemiştim. Birazda iğrenmiştim ama denemeye karar verdim.Yatakta ayağa kalktım. Dizlerimi hafif kırarak zaten aletime alışmış olan göt deliğine sokmaya başladım. Sonuna kadar girince üçümüzde durduk. Yavaşça tempoyu ayarladıktan sonra üçümüzde hızlandık.

Kübra deliriyordu resmen çığlık çığlığa inliyordu. Devam edin geliyorum diyordu. Ben pek memnun değildim bu durumdan taşaklarımın ercanın sikine değmesi iğrendiriyordu ama değişik bu durum olduğu için bırakmakta istemiyor devam ediyordum. Kafamı çevirip izele baktım. Diğer yatakta oturmuş izleyerek kendini okşuyordu. Kübra geliyorum geliyorum devam edin harikasınız diye söylenmeye başladığında bakmayı keserek kübraya yoğunlaştım. Kübra deli gibi orgazm oldu çığlıkları oteli ayağa kaldırır bi şekildeydi ve bağırıyordu. Böğürerek orgazm oldu be elektrik çarpmış gibi titredikten sonra durdu. Bende aletimi çıkartarak bu durumdan kurtuldum.

Ercan hala devam ediyor sikmeye çalışıyordu kübrayı ve o da geliyorum diye inlemeye başladı. Kübra direk çıkarttı aletini ve yana doğru yığıldı ercan da eliyle asılarak kübranın üstüne doğru boşaldı. ikiside yığılıp kaldılar. Bende yatıyordum ama aletim hala dimdik duruyordu. Kübradan hayır gelmiceğini anladığımda yataktan kalkarak izelin yanına doğru hareketlendim. Madem ercan kübrayı sikmişti benim izeli sikmeme bişey diyemezdi diye düşünmüştüm.

İzelin yanına gidip kafasını tutarak aletime doğru çektim. Ama durdurdu. yıkaman lazım iğrenirim dedi. Biraz mırın kırın etsemde odanın ufak banyosunda sabunla yıkayarak temizledim aletimi. Geri geldiğimde hala yatıyorlardı ercanla kübra. Tekrar izelin ağzına doğru uzattım. Bu sefer büyük bir iştahla yalamaya başladı. Arada ağzından çıkartıp aylardır seni hayal ediyordum sik beni diyordu.

İzeli ittirerek bacaklarını araladım ve aletimi sokmaya hazırlanırken bu sefer de prezervatif takmamı istedi. Çok zahmetlisin be kızım diyerek istemeyerek de olsa ercanın izel için aldığı prezervatif kutusundan 1 tane alarak taktım. Gülüyordu ve çok istekliydi izel. Tekrar bacakları arasına girerek Yavaşça sokmaya başladığımda izel de inlemeye başladı. Hızlıca sikmeye başladıkça daha da çok inlemeye başladı. Bu sefer kübra ile ercan bizi izliyordu.

5 10 dakika o pozisyonda siktikten sonra kübranın kalkıp duşa gittiğini gördüm. Ardından da ercan gitti sanırım beraber duş alacaklardı. İzeli çevirip kucağıma aldım. Amı çok dardı gerçektende. İzelin kalçaları da gerçekten harikaydı. Büyüktü ve yumuşacıktı. Kalçalarını tokatlayarak girip çıkıyorum izelin.Bu çok hoşuna gidiyordu onunda.Kübrayı ilk orgazm ettiğim pozisyonda izeli de bu pozisyonda orgazm etmeyi başarmıştım. Bende artık gelmek üzereydim ve içinden çıkmadan boşalmaya başladım. Prezervatifle ilişkiye girmenin tek olumlu yanı bu olsa gerek.

Bizim işimiz bitince kübra ile ercanın duştaki seslerini dinlemeye başladık. Orda devam ediyorlardı. Biz sigara içerken çıktılar ve ercanın yatağında ıslak bir şekilde devam ettiler. Ardından bende duşa girmeye karar verdim. İzelde geldi. Islak bir şekilde bizde duşta bir kez daha ilişkiye girdik.

Gece boyu sabaha kadar değişe değişe sikişmiş saat 4 gibi uyumuştuk. Sabah 9 da kapımızın çalınmasıyla uyandık. İzel benim yanımda kübra ercanın yanında uyumuştu.

Sabah gizlice izeli odasına yolladık ardından da kübrayı hocalara göstermeden göndermeye çalışıyorduk. Vedalaşırken bu sefer abla deme bak dedi. Güldükten sonra teşekkür etti gece için. Asıl ben teşekkür ederim geldiğin için dedim. Pelinden izin almak zor oldu ama çok geliştirmişsiniz siz performansın mükemmel diyerek öptü ve gitti.

Tabi ya ben pelini unutmuştum. Gece boyu mesaj atmıştı bana cevap vermemiştim…

Devamı bir sonraki hikayeye kalsın yeterince uzun oldu zaten… Diğer hikayede görüşmek üzere

Cinsel Hayat-11 (Lise)” için bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle seks hikayeleri şişli escort mecidiyeköy escort sincan escort dikmen escort sex hikayeleri sex hikaye otele gelen escort kocaeli escort kocaeli escort çankaya escort keçiören escort etlik escort beşiktaş escort bakırköy escort antep escort hurilerim.com ensest hikayeler taksim escort şişli escort izmir escort izmir escort izmir escort bakırköy escort Antalya escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort maraş escort mardin escort mersin escort kuşadası escort bayan Escort antalya rus escort escort görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri beylikdüzü escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com ankara escort Bahis sitesi porno porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort gaziantep escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj