NYMPHOLYDA DREAMS – Bir Nymphonun Doğuşu

Henüz yeni yeni cinsiyet ayrımını yapmaya başlamış, etrafımdaki çiftlerin aşk sözcüklerini farkeder, basit oynaşmalarına dikkat eder hale gelmiştim. Yaklaşık üç dört yaşlarımda, Galleria’ da, ebeveynlerimle gezinti sırasında oyuncak mağazasının vitrininde, kocaman pembe bir kutunun içinde yan yana duran Barbie ve Ken bana gülümsüyordu. Yapıştığım vitrinin önünde, yaşıma yakışır bir biçimde ikna etme tekniklerini kullanarak nihayet bu muhteşem ikiliyi almayı başarmıştım. ?
Vaktimin çoğunu bu ikili ile geçiriyor, bazı günler Barbie’yi evde bırakıp,Canli Sohbet Numara Ken’le baş başa zaman geçiriyordum ? . Sıcak bir yaz gününde üçümüze de iyi gelecek bir fikrim vardı. Hemen mayomu giyip Barbie ve Ken’i yanıma aldım fakat onları giysileri ile havuza sokamayacağım için çözümü tamamen soymakta buldum. Soyma işlemine Barbie ile başladım, daha önce onu hiç soymayı düşünmediğimi, taş gibi dimdik memelerini gördüğümde fark ettim. Merakla dokunduğum memelerin, içimde oluşturduğu tarifsiz hoşnutluğun keyfini çıkardım. Sıra Ken’e geldiğinde durum yine aynıydı, bacak arasındaki şişkinlik ve göğüs kasları yine aynı hoşnutluğu hissettiriyordu. Onların çırılçıplak havuza girmeleri, birbirleri ile oynaşmaları, Ken’in Barbie’ye dokunuşları, seks kelimesinin varlığından bile bir haberken, apaçık yaşadığım bir deneyim halini almıştı.
İlk karşı cinsle temasım anasınıfında ‘’ Kırmızı Balık ‘’ isimli oyunu oynamak amacıyla elini tuttuğum Emre olmuştu. O an bana neler olduğunu anlayamamıştım fakat bugün elektriklenme dediğimiz hadiseyi yaşadığımı söyleyebilirim. Utanarak ve çaktırmadan Emre’ye baktığımı Ucuz Sohbet Numaralari hatırlıyorum; aynı duygular içinde mi diye düşünerek…
Seks hayatları renkli ebeveynlere sahip olmam da bazı gerçeklerle erken tanışmama sebep olan bir başka etkendi tabi. Meraklı bir mizaca sahip olmam, keşfetme dürtümü tetikliyor, fırsat buldukça evde ne var ne yok diye bakmadık delik bırakmıyordum. Yaklaşık sekiz dokuz yaşlarımda, bir poşete sarılmış ve özenle saklanmış bir çok VHS kaset buldum. İlk fırsatta rastgele birini açtım ve işte erotizmin kucağındaydım artık ?… Peşinden CİNE5’ i keşfedişim var tabi; sabahlar olmasın…
Gün geçtikçe artan merak ve tanıklıklar bedenimi daha iyi tanımama sebep oluyor, ruhumdaki etkilerine inanamıyordum. İki basamaklı yaşlara başlamışken henüz regl olmamış ve vibratör nedir bilmiyorken, vibrasyon özelliği olan Pikachu oyuncağımın da büyük katkılarıyla ilk orgazmımı yaşamıştım. Bugüne kadar tahrik oluşlarımın yanında yaşadığım bu tarifsiz haz, ilk seferde beni korkutsada bir tutku haline dönüşmesi uzun sürmemişti. Yaşıtlarım, Tom Sawyer, Pollyanna okurken, ben anatomi ve biyoloji kitapları okuyordum. Sonrasında, gazetelerin cinsellik içerikli soru – cevap sayfalarını okumaya, keyifle cinsellik ansiklopedilerini karıştırmaya başladım. Porno filmler artık amacından sapmış, belgesel tadında öğretilere dönüşmüştü benim için.
Oniki yaşımda arkadaş çevremin yeni yeni gündemine oturmakta olan öpüşmeler, sevişmeler ve kızların bitmek bilmeyen bekaret efsanelerini dinlemek, çeşitli buhranlar geçirmeme sebep oluyordu. Ucuz Canli Sohbet Numara O dönem herkes gibi benimde merakımı celbeden şu bekaret meselesini biraz araştırmış ve sorgulamaya başlamıştım. Kendi bedenimde taşıdığım bu ‘’ ahlak nişanesi ‘’ merakımla birlikte, muhalif duygularımı tırmalıyordu. Böylesine büyük bir hazzı yaşamak için bir kurban gerekiyordu, bu kurban, sonrasında ya büyük bir pişmanlık yaşayacak ya da bugüne kadar büyüttüğü nefsini biraz daha kabartacaktı ve bunun sorumlusu ben olacaktım. Bu düşünce zihnimde canlanır canlanmaz ‘’HAYIR ! ‘’ diye bir haykırış koptu içimde. Yaklaşık onüç yaşımda, önümde engel olarak gördüğüm bu bekaret durumundan bir an önce kurtulmalıyım düşüncesiyle gerekli uygun materyalleri bulmak üzere araştırmalara başladım. Hem ergonomik olmalı, hem zararsız, hem göze korkutucu gelmeyen, hem de uygun biçimlerde olmalı derken, salatalığın çok uygun olacağını düşündüm. Mr. Salad ’ ı, banyodan daha önce arakladığım kondomun içine geçirip gerekli ortam ve ön hazırlığı oluşturdum. Canli Sicak Sohbet Daft Punk’ tan Instant Crush’ ı açıp, gözlerimi kapadım. Julian Casablancas’ ın buğulu sesi eşliğinde bedenime dokunuyor, müziğin ritmi ile sırılsıklam olan vajinamı, Mr. Salad ile inceden inceden yokluyordum. Beynimi tahminimden daha kolay kandırmış, oldukça gerçekçi bir seks deneyiminin içinde bulmuştum kendimi. Yoğun bir ıslaklığa sahip olduğumu hissetmemle beraber seçilebilecek en doğru boyutlarda bir suni partner seçmiş olduğum için kendimi kutluyordum. Bacaklarım oldukça rahat, kaslarım yeterince gevşemişti. Hazır olduğumu hissediyor ve hiç acele etmiyordum. Neredeyse Mr. Salad’ ın yarısı içimdeydi ve ben çok büyük bir keyif içindeydim. Bir taraftan ileri geri yapıyor bir taraftan da her ileriye doğru yaptığım hamleyi bir öncekinden daha derine taşıyordum. Ufak biz sızıyla beraber neredeyse tamamını içime aldığım Mr. Salad, sadece vajinamı değil sanki tüm bedenimi dolduruyormuş gibi hissediyordum. İçime alırken ki sakinlikle, doyuma ığıl ığıl ulaşıyor olmanın tadını çıkarıyordum. Gözlerimi açtığımda tekrar tekrar görmek isteyeceğim bir rüyadan uyanmış gibi hissediyor, Mr. Salad’ a veda ediyordum. Çıkardığımda vajinamdan akan birkaç damla kanı gördüğümde, üzerine binlerce aksiyon senaryosunun yazıldığı, yüksek meblağlara satışa çıkarılan, bekaret prangalarından kurtulduğumu düşünerek, beni bekleyen yeni seks maceralarına doğru yol aldığımı hissediyordum.
ilayda

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir