Ansızın Yaşamımı Saran Ensest – 7. Bölüm

Yengemi, Ceyda ablama götürmüştüm kapıdan dönmeyi planlıyordum ama Ceyda ablam;

-Buraya kadar gelmişken gel bir bardak çay iç Yamaç.
-Yengem-Evet Yamaç gel otur biraz.
-Tamam o zaman.

Hep beraber Serpil ablamın kılığını aldığım eve, içeriye, salona geçtik, eniştemle selamlaştık, sarıldık. Eniştem oturmuştu, yengemde öyle. Bende tam oturacakken Ceyda ablam ‘Gel lan mutfağa, sen misafir değilsin.’ dedi. Bende onunla birlikte mutfağa geçtim. Evde ablamın saçı açıktı ve üzerinde kazak tarzı bir şey altında da kalın bir tayt vardı, göğüsleri ve götü harika gözüküyordu. Ama içimde hiç bir art niyet yoktu. Ablam kısık sesle;

-Serpil nasıl Yamaç?
-İyi abla sağ ol.
-Serpil mutlu mu?
-Mutlu abla, niye mutsuz olsun?
-Peki rahat ettiriyor musun onu?
-Nasıl yani Ceyda abla?
-Biliyorum Yamaç, o gün Serpilin dudağının kenarındaki spermleri gördüm ve annemin seni o yüzden odaya çağırdığını. Ama anlamamazlıktan geldim. salağı oynadım.

İşte şimdi köşeye sıkışmıştım. Bir şey diyemedim, itiraz edemedim, çünkü haklıydı. Ama ben görmemesini ummuştum

Ceyda Ablam -Ama bende Serpilin dudağının kenarındaki spermden çok annemin o tavrı merak uyandırdı.

Ağzımı bıçak açmıyordu, olduğum yere sabitlenmiştim.

Ceyda Ablam -Bu duruma annemin bağırması gerekliydi, kaçarı yoktu. Ama bağırmadı ve seni odaya çağırdı. Neden, neden böyle bir şey yapsın ki? Orada size çok şiddetli bir biçimde çıkışması gerekmez miydi?

‘Hasiktir amına koyayım ablam Sherlock Holmes çıktı’ dedim kendi kendime. Ama hala konuşamıyordum.

Ceyda Ablam -Yoksa sen..

Ve son cümlesiyle giz perdelerini aralayıp, nokta atışı yaparak ensest ilişkimizi gün ışığına çıkarmıştı Ceyda ablam.

Ceyda Ablam – Yoksa sen..Annemle de mi yatıyorsun?

Konuşamıyordum. Kaynamış suyu alıp çayın üzerine döktü ablam, sanki benim üzerime döküyordu. Sonra ablama yanaşıp ‘yalvarırım kimseye söyleme abla, es kaza oldu, istemeden oldu’ dedim.

-Serpil mi istemeden oldu? Annem mi Yamaç bey? Heh, söyle bakalım hangisi?
-Abla ne olursun böyle söyleme, duyacaklar.
-Abla yalvarırım.
-Kim duyacak Yamaç?(Sesini piçliğine yükseltmişti)

Aramızda çok az mesafe vardı, elimi ağzına götürüp kapattım. ‘Abla lütfen devam etme, yeter artık dur’ derken gözlerine bakıyordum ve gözleri kocaman olmuştu. Çünkü diğer elimi de taytının içinden sokmuştum ve avuçluyordum. Bu sefer sesi kesilen, olduğu yere mıhlanan, donakalan ablam olmuştu. Erkekliğim büyümüş ve onuda amına dayamıştım, fakat içeride eniştem ve yengem vardı, daha fazla bu şekilde kalamazdık. Daha sonra ben ablamı serbest bırakarak geriye çekildim. Ablam dudaklarını aralamış bana bakıyordu, sol gözü bir kere tekledi ve yavaş yavaş gözleri
erkekliğime indi. Daha sonra sanki reset yemiş bir bilgisayar gibi davranarak gülümsedi. Çayımı doldurdu ve mutfakta içtim, sonra içeridekilere görünmeden, ablama bile selam vermeden hızla evden çıkıp yola koyuldum.

Yolda giderken olanları düşünüyordum, nasıl olacak diye. Radıyo da çalan bir şarkıya dalıp, gittiğimde devamında çalan şarkıları dinlerken çoktan eve gelmiştim. Eve girdiğimde saat çok geç olmuştu, odama girip kapımı kilitledim ve uyudum.

Sabah kimse uyandırmak için kapımı çalmamıştı ve öğlen olmuştu daha halen çalan olmamıştı ki ben uyandım. Tuvalete giderken salonda annemi gördüm;

-İyi uyudun mu canım?
-Evet anne kahvaltı yapacağım.
-Hamburgerin hazır, mikrodalgada ısıt ye.
-Teşekkürler anne.

Gidip elimi yüzümü yıkadıktan sonra hamburgerimi ısıtıp yedim. Dişlerimi fırçalayıp odama gidip sigara aldım ve salona annemin yanına oturup yaktım bir tane.

-Anne, Serpil ablam odasından çıkmadan, ben sigarayı bitirene kadar yalar mısın? Sigaram bitince sikerim seni.

Annemin eli ben sigarayı yakarken sikime gitmişti zaten, direkt eşofmanımı indirip saksoya başladı. Az da olsa kendini geliştirmişti. Bir müddet sonra sigaram bitince hasretimden yanıp tutuşan annemi yatırıp hiç bekletmeden içine girdim.

-Oğlum lütfen sert davran, dağıt beni ahh.

Annemin boğazını sıkıp sert bir tokat attım ona, sonra göğüslerini tokatlayarak avuçlarıma alıp sıkmaya başladım, bağırıyordu. Daha sonra serpil ablam odasından çıkıp bizi o halde görünce gelip dudağıma yapıştı. Onu ittim, utanmıştım.

-Abla git, annem varken olmaz.

Ablam odasına gidip kapısını çok aşırı sert bir şekilde çarptı. Bu hareketi beni mıknatıs gibi ona çekmişti.

-Özür dilerim anne.
-Dur! Gitme Yamaç.

Annemin içinden çıkıp hızla ablamın odasına gittim ve onu o kızıl saçlarından tutup öpmeye başladım, beyaz tenini, göz kapaklarını, kulak memelerini, yanaklarını yalıyordum. Götünü sıktığım ve saçını çektiğim ellerimi göğüslerinde gezdirip onu soymaya başladım ki zaten çıplak gibiydi ne üstüne ne altına iç çamaşırı giymemişti.

-Ablam beni mi bekliyormuş heh?
-Becer beni.
-Aşkım benim.

Direk içine girmiştim ve onu oracıkta sikerken annem geldi odaya ve bana yanaştı. Onu sert bir şekilde ittim ve o da bizi izleyerek mastürbasyon yapmaya başladı. Ablamı sikerken geriye doğru hamle yaparak içinden çıkmamı sağladı ve şifonyerine uzanıp 2. çekmeceyi açtı. İçinden bir şey alıp bana verdi ve domaldı. Bu bir tür yağ idi. Parkinson hastası gibi titreyen ellerle yağın kapağını açıp iyici sikime ve ablamın göt deliğine döktüm. Ablam;

-Anne lütfen dışarı çık.

Annem cevap vermiyordu, amını okşuyordu.

-Anne lütfen.

Yarrağımı ablamın götüne dayadım ve yavaş yavaş sokmaya başladım.

-Ahhh, ahhhh Yamaç.

Eğilip ablamın göğüslerini sıktım ve göt deliğine abanarak hızla git gel yapmaya başladım ablam çığlık atıyordu. Annemde bu manzara karşısında inliyordu. Ablamı kızıl saçlarından tutup kendime doğru çektim. Ve Serpil Ablama;

-Kudurt annemi abla.

Ablam mesajı almıştı ve annemden çok beni tahrik eden cümleler kurmaya, inlemeye başladı.

-Biz öz kardeşiz ahh.

Annem bana yaklaşıp amını vücuduma sürmeye başladı.

-Sen ahh öz kardeşinin kızlığını aaahhh aldın, amına boşal aahh dın şimdaah şimdide götünü sikahh sikiyorsun. Evet, sik öz ablanaahh ablanı.

Ablamı kendime doğru çekmeyi bırakıp yatağa ittim, götüne şaplak atıyordum. Daha fazla dayanamazdım ve götüne boşaldım. Bir an bile beklemeden, soluklanmadan. Serpil ablamı yatağın kenarına ittim ve annemi yatağa domaltıp götüne biraz yağ dökerek içine girdim, ablama vurduğumdan daha sert vuruyordum kıçına. Annem bağırmamaya çalışıyordu ağzını sıkıyordu arada hafif inliyordu. Annemin götünü pek beğenmemiştim ve ters çevirip amına girdim, suratını tokatlıyordum.

Serpil Ablam;

-Yapma Yamaç! Anneye vurulmaz diyordu.
-Gülerek haa yani sikmeme bir şey demiyorsun.

Yüzü kızarmıştı. Annem yüzüme bakarak ablam olmaya çalıştı ve;

-Ben senin annenim Yamaç ve sen sürekli beni sikiyorsun, kız kardeşini sikiyorsun.

Bu cümleler beni kışkırtmıştı annemin o kızıl saçlarından tutup kendime doğru çekti o da biraz kendine kaldırdı, anne oğul yiyişiyorduk. Sonra kulağına yaklaşıp;

-Çocuğumu doğurmak ister misin anne?

Annem bu soruma ayaklarıyla belime sarılarak içinden başka hiç bir yere boşalmama fırsat vermeyerek cevap verdi.

Bir kaç git gel den sonra inleyerek annemin içine boşaldım ve içinden çıkıp bizi izleyen ablamı kendime doğru çekerek öptüm. Ablam elini annemin amından süzülen spermlere bulaştırıp ağzına götürdü ve;

-Biz öz aileyiz, ben öz ablanım o da öz annen.
-Abla kafayı mı yedin amına koyayım?
-Gel koy, öz ablanın amına koy.

Ablamı kucaklayarak odama götürdüm.

Devam Edecek…

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir